Visuzņēmīgākā skola “Bizness24h”

7. februārī, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas skolēni no 10.h, 10.c un 10.c1, kā arī vairākas komandas no 11. un 12. klasēm, jau 5. gadu pēc kārtas, viesojās Banku augstskolā, lai piedalītos biznesa simulācijas spēļu konkursa “Bizness24h” 1. kārtā. Katrs dalībnieks bija vienlīdzīgā sākuma situācijā – tādēļ katrai komandai nācās paļauties uz savām iepriekš gūtajām individuālajām zināšanām un prasmēm, kā arī savu apķērību!
 

Skolēni iepriekš bija sadalījušies komandās un izspēlēja biznesa galda spēli “Latvijas fabrikants”, tādējādi attīstot tādas prasmes kā:
Biznesa mērķu uzstādīšana un sasniegšana;

  • Biznesa mērķu uzstādīšana un sasniegšana
  • Efektīvu komunikāciju gan ar komandas biedriem, gan konkurentiem;
  • Spēles gaitas analizēšanu un turpmākas stratēģijas izveidi; 
  • Spēju pieņemt lēmumus stresa situācijās un nepakļauties apkārtējo spiedienam.

"Bizness 24h" 1.kārta ir noslēgusies un ir patiess prieks par  Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas 28 komandām, kas tajā piedalījās, un 12  komandām, kas turpinās dalību nākamajā kārtā. Jūs esat visuzņēmīgākā skola!

Līga Peiseniece, Banku augstskolas studiju prorektore, asoc.prof.
 

Kopumā no 4. līdz 8. februārim nedēļas garumā aptuveni 630 vidusskolēni un studenti no visas Latvijas ieradās Banku augstskolā, lai noskaidrotu, kuri 200 veiksmīgākie un prasmīgākie konkursa dalībnieki turpinās cīņu 2. kārtā. 

No 28. februāra līdz 1.martam, “Bizness24h” 2. kārtā, Rīgas Valsts 3.ģimnāziju pārstāvēs 12 komandas no dažādām klašu grupām un turpinās cīņu par “Biznesa Guru 2019” titulu. Lai gan titulu iegūs tikai viena komanda, būtiski ir atcerēties, ka šajā konkursā zaudētāju nav. Jauniegūtās zināšanas un pieredze, labi pavadīts laiks un jauni kontakti – ir lielākie ieguvumi!
 

„Bizness24h” ir lielākais ikgadējais izglītojošais uzņēmējdarbības uzsākšanas konkurss Latvijā, ko organizē Banku augstskola. Konkursa mērķis ir sniegt jauniešiem iespēju plānot un attīstīt savu biznesa ideju, meklēt inovatīvus risinājumus, uzklausīt Latvijā atzītu uzņēmēju un pieredzējušu pasniedzēju ieteikumus. Vairāk informācija meklējama šeit: bizness24h.garm.lv/


Airita Mileika-Plūme 2019-05-17 10:10:43