Mācību darbs

Olimpiādes

Fizikas olimpiāde

Krišjānis, Mārtiņš, Maksimilians un Kristians Rauls ir uzaicināti aizstāvēt mūsu skolas godu Fizikas valsts 69.olimpiādes 3.posmā, kas notiks aprīļa sākuma.

Apsveicam puišus un turēsim īkšķus aprīlī!

 

Biloģijas olimpiāde

Rīgas pilsētas bioloģijas 41. olimpiādes 2. posma uzvarētāji Ūlava Vītola (1. vieta), Roberts Pičukans (1. vieta), Marta Felicita Tiesniece (2. vieta), Maksimilians Pīrs (2. vieta) ir uzaicināti uz Valsts olimpiādi.

Vēlam panākumus Valsts olimpiādes dalībniekiem!

Latviešu valodas olimpiāde

Apsveicam ar iegūto 3. vietu Rīgas pilsētas latviešu valodas olimpiādē
Rasu Pavulēnu,
Tomasu  Stepiņu,
Danielu  Ģertrūdi  Upenieci;   
par veiksmīgu piedalīšanos un piešķirto  atzinību
Patrīciju Šteinbergu,
Elizabeti Māziņu.

Pateicība par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei 
Andai Auzenbergai,
Daigai Šēferei.

 

Angļu valodas olimpiāde

Sveicam 2.posma Rīgas pilsētas 10.-12.kl. ANGĻU VALODAS olimpiādes laureātus (30.10.2018)

2.vieta: 

  • Elizabete Casno
  • Emīls Mazais
  • Tomass Stepiņš
  • Kristiāns Gutpelcs
  • Elizabete Jankovska

3.vieta: 

  • Alise Anna Freidenfelde
  • Amanda Lorence
  • Rihards Reiniks
  • Diāna Melbārde
  • Anita Kočote


Sveicam ANGĻU VALODAS 10.-12.klašu Valsts 48.olimpiādes olimpiādes laureātus (8.02.2019)
2.vieta
Kristiāns Gutpelcs 
3.vieta
Elizabete Jankovska
Atzinība
Emīls Mazais 
 

Ekonomikas olimpiāde

Rīgas pilsētas ekonomikas 20. olimpiādes 2. posma 10. - 12. klašu uzvarētāji

1.vieta: 

  • Artūrs Krasnoluckis 12.a 

2.vieta: 

  • Rūdolfs Zālīte 12.c
  • Artjoms Karevs 12.a 

3.vieta: 

  • Kārlis Ozols 12.a
  • Elizabete Beatrise Kancēviča 11.c1

Atzinības: 

  • Maksimilians Pīrs 10.a 
  • Dmitrijs Ustinovs 11.c 
  • Ravita Rone 11.c 
  • Herberts Kašs 11.c         
  • Marta Anna Vīduša 11.gh     
  • Elīza Stražinska 11.c 

Pateicība par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā olimpiādei ekonomikas skolotājiem: Anitai Krūmalei, Olgai Kuzminai un Andrim Priekulim!

Vēlam veiksmi Valsts olimpiādē Artūram un Rūdolfam!

EUSO

Mūsu skolas skolēni ar ļoti labiem rezultātiem nostartējuši Eiropas Savienības Dabaszinātņu ( EUSO ) olimpiādē.
Roberts Pičukans (10.e) un Maksimilians Pīrs (10.a) ir izvirzīti šīs olimpiādes eksperimentālajai kārtai, kur cīnīsies par iespēju doties uz Almadu, Portugālē .
Vēlam puišiem panākumus!

Rīgas pilsētas Vācu valodas olimpiāde. 

2.vieta

  • Esmeralda Jumiķe (8.a)
     

3.vieta

  • Vladislavs Serenoks (8.a),
  • Linda Mikučāne (8.b)

Atzinība

  • Anna Marta Skrupska (8.a)

 

Matemātikas olimpiādes uzvarētāji Rīgā

1.vieta.

  • Mārtiņš Bariss  9.kl.
  • Aleksandra Daņilova 9.kl.

2.vieta.

  • Patrīcija Krēsliņa 8.kl.

3.vieta

  • Dmitrijs Jaldovs 8.kl.
  • Sergejs Kudinovs 8.kl.
  • Viestards Kalniņš 8.kl.
  • Valts Putāns 8.kl.
  • Alise Ruža 9.kl.
  • Mikus Poikāns 11.kl.

Atzinība.

  • Aiša Firūza Apine 7.kl.
  • Eva Samanta Trapāne 7.kl.
  • Polina Kačulina 8.kl.
  • Reinis Kiršteins 8.kl.
  • Madara Inita Drukaļska 9.kl.
  • Huang Shengran 10.kl.
  • Antons Kalatiļins 10.kl.
  • Valērija Spriņģe 10.kl.
  • Imants Liepiņš 11.kl.

Sigita Balts- Baltiņa 11.kl.

Ķīmijas olimpiāde

Rīgas pilsētas ķīmijas 60. olimpiādes 2 uzvarētāji

  • Aleksandra Daņilova - 9. klase (2. vieta),
  • Antons Nikolajevs - 11.klase  (1. vieta) ir uzaicināti uz Valsts olimpiādi.

Antons ieguva arī atzinību LĶSA Atklātajā ķīmijas olimpiādē.

Apsveicam ar panākumiem!