Mācību darbs

SMU


2018. gada 20. decemrī Rīgas Valsts 3. ģimnāzijā, sadarbībā ar organizāciju Junior Achievement Latvija (JA Latvia), norisinājās Skolēnu Mācību Uzņēmumu (SMU) tirdziņš, kurā vairāk nekā simtpiecdesmit skolēnu prezentēja savas uzņēmuma idejas. Varēja aplūkot 84 SMU stendus un iegādāties visdažādākās lietas, sākot no gardiem našķiem un visbeidzot ar rokdarbiem un pat mobilajās ierīcēs lejupielādējamām aplikācijām.
Jauno uzņēmēju veikumu vērtēja ne vien skolasbiedri un citi apmeklētāji, bet arī žūrija, kurā bija 20 dažādu jomu speciālisti. Žūrija arī bija tā, kas veica gala lēmumu un piešķīra atzinības un balvas skolēniem par labi padarīto darbu un izcilām idejām. Starp piešķirtajām nominācijām bija tādas kā “Labākā pārdošanas komanda”, “Labākais stends”, “Sociāli atbildīgākais uzņēmums”  un daudzas citas. Ar pilnu nomināciju un to ieguvēju sarakstu iespējams iepazīties šeit.
Sagatavoja: Airita Mileika – Plūme, Rīgas Valsts 3. Ģimnāzijas Brīvprātīgo kluba meitenes – Una Martušanska, Anete Štekele un Viktorija Laura Blumberga.

  Biznesa plānu izstrādes, noformēšanas un aizstāvēšanas kārtība