Mācību darbs

Fakultatīvi un ind.darbs

 Lejupielādēt fakultatīvu sarakstu

 Lejupielādēt pedagogu individuālā darba laiku sarakstu

Valodas

  • Franču valoda
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Jūlija Gorbunova   8.kl. 8.kl.             7.kl 10.kl             7.kl 11.kl
    Laura Vanaga             konsult.
    (15:45-16:55)
        12.kl       9.kl          

     

  • Itāļu valoda
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Irēna Pujate             10.kl(1.gads)                          
  • Krievu valoda
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Jeļena Holmova 7.kl 9.kl       konsult.
    (15:45-16:25)
    konsult.
    (7:30-8:10)
    7.kl konsult.
    (15:45-16:25)
                     
    Inga Stabule             10.kl konsult.
    (7:35-8:15)
          konsult.
    (7:35-8:15)
      konsult.
    (15:00-15:45)
    11.kl        
    Valentīns Uļsts konsult
    (8:20-9:00,
    15:00-16:30)
                  12.kl.(3.gads)       12.kl        

     
  • Spāņu valoda
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Lija Cīrule                     konsult.
    (15:45-16:55)
          11.kl.        
    Linda Ritmane             10.kl (1.gads)     12.kl.           konsult.
    (7:35-8:15,
    15:55-17:00)
  • Vācu valoda
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Anita Jonasta 8.kl DSD 9.kl DSD       10.kl DSD 1     12.kl DSD 2     8.kl DSD 11.kl DSD        
    Inese Labanovska 8.kl 9.kl   7.kl   10.kl (1.gads) 8.kl 7.kl                      
    Sanita Šere         11.kl       11.kl                        

     
  • Latviešu valodas pamati
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Gunita Irbe   7.a7.a 10.a                         10.kl 10.kl   7.a1 7.a1 10.kl

    Latviešu valoda (viesskolēniem)
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Ginta Mākulēna         8.stunda (14:10-14:50)
    10.stunda (15:45-16:25)
    7.stunda (13:20-14:00)                  

Citi priekšmeti

  • Informātika
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Inga Karlovska                     12.kl                    
  • Bioloģija
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Velta Ločmele                           12.kl              
    Anita Rozenblate         12.kl                                
  • Fizika
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Loreta Juškaite 12.kl                                        
    Vita Pētersone             12.kl                            
  • Ķīmija
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Evi Kūriņa     12.kl                                    
  • Astronomija
      Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena
    Skolotājs 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11. 0. 1. 9. 10. 11. 0. 9. 10. 11.
    Mārcis Greiselis                         2.grupa     3.grupa